Mobilność

Wszystkie czynności wykonywane za pośrednictwem platformy www synchronizowane są z telefonami. Dzięki temu Ty i Twoi sprzedawcy możecie pracować wykorzystując w pełni funkcje platformy korzystając zarówno z komputera jak i telefonu. Leady możesz dystrybuować wśród swoich sprzedawców w czasie rzeczywistym. Możesz zbudować swoją przewagę nad konkurencją dzięki szybkiej reakcji na potrzebę klienta, efektywnemu podejmowaniu decyzji i odpowiedniemu zarządzaniu zespołem sprzedażowym.

Geolokalizacja

Platforma to pełna automatyzacja procesów. Klienci są geolokalizowani i dopasowywani do miejsc, w których obecnie znajdują się Twoi sprzedawcy. Minimalizujesz czas i pieniądze potrzebny na analizę swojej sieci sprzedaży – dzięki MobileLeads zarządzasz na podstawie rzeczywistych danych.

Integracja platformy z mapami Google i z aplikacją „jak dojadę”.

Wiemy, że w tej branży ważna jest mobilność i wygoda. Dostarczamy Ci narzędzie, dzięki któremu szybko i łatwo trafisz do klienta, nie gubiąc się w nadmiarze aplikacji i map. Nasza platforma jest zintegrowana z mapami Google’a i aplikacją „jak dojadę”, dzięki czemu wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w jednym miejscu.

Integracja z kalendarzem telefonu

Zaplanowane spotkanie możemy zintegrować z kalendarzem telefonu. Powoduje to, że Twoim sprzedawcom łatwiej jest zarządzać spotkaniami i czasem potrzebnym na przekazanie oferty i domknięcie sprzedaży. Jak pokazują badania, wiele kontraktów jest traconych, ponieważ sprzedawca zapomina odnowić umowę z dotychczasowym klientem po jej wygaśnięciu. Dzięki integracji aplikacji z kalendarzem nie zapomnisz już o swoich klientach.

Kampanie marketingowe

Platforma daje Ci dostęp do wielu różnych akcji marketingowych. Możesz również wpływać na sposób ich tworzenia. Dzięki temu otrzymujesz klientów dopasowanych do Twoich akcji sprzedażowych.

Nowoczesna technologia

W zestawie otrzymujesz permanentnie synchronizowaną wersję na systemy Android i iOS. Dostarczamy Ci rozwiązania, które nadążą za Twoim tempem i zapewnią Ci warunki pracy na najwyższym poziomie. Nie musisz się martwić o aktualizacje systemu, my robimy to za Ciebie.